ZawodyBieg po Choinkę już za nami!

21/12/2023
Emocje po biegu opadły. Karma już u zwierzaków, obejrzeliście wszystkie zdjęcia… Otrzymujemy od Was wiele pozytywnych opinii, co dodaje nam skrzydeł i już rodzą się nowe pomysły na kolejną edycję.
Dziś pragniemy jeszcze podziękować wszystkim, bez których ten bieg by się nie odbył. Wsparli nas osobowo, rzeczowo lub finansowo.
10. Bieg po Choinkę został zorganizowany przy wsparciu finansowym z budżetu Miasto Mińsk Mazowiecki za co dziękujemy Burmistrz Marcin Jakubowski 🎅
MMZ Sport Plus kolejny rok wsparł nas medialnie oraz ufundował statuetkę dla Wytrwałego Biegacza! Dodamy tylko, że tytuł ten obronił Michał Jaśkiewicz.
Gorąco dziękujemy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim spółka z o. o. z Tomasz Płochocki na czele za pomoc w każdej sytuacji, użyczenie obiektów oraz wsparcie biegaczy na mecie.
Dziękujemy Nadleśnictwo Mińsk Mazowiecki za możliwość utworzenia pięknej leśnej trasy oraz zaopatrzenia nas w choinki dla zawodników. Szczególne podziękowania kierujemy do Leśniczego Piotra Olkowicza, który był z nami do końca i cierpliwie nas znosił.
Od pierwszej edycji Biegu po Choinkę jest z nami Grupa Medyczna OSP Ładzyń. Tak było i teraz. Z uśmiechem czuwali nad Waszym bezpieczeństwem. Dziękujemy!
Podziękowanie leci także do Fit&Joy za rozgrzewkę, nagrody, nieustającą chęć pomocy i zawsze z uśmiechem.
Darczyńców tegorocznej edycji mamy długą listę. Od wielu lat jest z nami PHU Partner. Nigdy nie odmówili pomocy i zawsze z uśmiechem mówili, że możemy na nich liczyć. Po raz pierwszy w gronie naszych darczyńców powitaliśmy Bank Spółdzielczy z Mińska Mazowieckiego. Dziękujemy za bardzo owocną współpracę i sympatyczny uśmiech Pani Joli. Solido-Centrum Architektury Krajobrazu przy Biegu po Choinkę byli z nami po raz pierwszy, ale wspierali już inne nasze akcje. Ich Przedstawiciel Paweł zaliczył nawet „pudło” podczas biegu głównego. Wiemy, że smaku pysznej pomidorówki nie zapomnicie długo. Przygotowali ją dla Was cudowni kucharze z Pasja Catering. Chleb ze smalcem to też był rarytas. Znikał z prędkością światła. Upiekł go dla Was Jackiewicz Piekarnia-Cukiernia. Pyszne ciasta to zasługa kilku naszych przyjaciół oraz KGW Łąki Zielone w Łękawicy. Ciasteczka i minipączki jeszcze ciepłe z samego rana przywiózł dla Was przemiły Pan z Cukiernia „Janeczka”. Były też oczywiście zielone i pachnące drzewka! Tegoroczne pochodziły z marketu Ogród i Dom Sutkowscy Spółka Jawna i przemiłej Pani Joasi (może kiedyś z nami pobiegnie) oraz z przyjaznej i serdecznej Szkółka Krzewów Dorota i Piotr Rozenek.. Wparcie popłynęło do nas też od DTZ. Zawsze startują i zawsze też pomogą, a nawet zrobią Wam meble kuchenne. Stylowe świeczniki i kubeczki na nagrody przygotowała dla Was Wytwórnia wnętrz Archiya. Wsparcie dla naszych psich przyjaciół otrzymaliśmy od marki Milord oraz Bemo Pets. Do pomocy włączyło się też Aparicium Studio, Bobrowe Siedlisko, Stomatologia Tyburski oraz Szkoła Pływania „Anakonda”.

Serdecznie wszystkim dziękujemy. To nieoceniona pomoc, dzięki której wszyscy spędzili miłe chwile przy suto zastawionym stole, zostali obdarowani w konkursach, a dzieci dostały paczki.

Do zobaczenia za rok!

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym Facebooku -> https://www.facebook.com/ksbarakuda/photos_albums

ZAPRASZAMY DO GRUPY

na Facebook'u i Instargamie